м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Пальмира Mental Клініка лікування психіатрії
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
095 540 14 11 цілодобова консультація

Синдром Кандинського - Клерамбо - лікування, симптоми, допомога

Лікування синдром психічного автоматизму - синдрому Кандинського - Клерамбо в стаціонарі та амбулаторно приватної психіатричної клініки.

 • Державна ліцензія МОЗ
 • Комфортні умови проживання
 • Комплексна програма лікування
 • Кваліфіковані спеціалісти
 • Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

НЕ ПОТРІБНО БІГАТИ ПО КЛІНІКАХ

Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Приїдемо в будь-який район

Приїдемо в будь-який район

Виїзд - цілодобово

Виїзд - цілодобово

Кваліфіковані медсестри

Кваліфіковані медсестри

Дотримання асептики

Дотримання асептики

Лікування Синдром Кандініського-Клерамбо

Синдром Кандініського-Клерамбо (синдром психічних автоматизмів) складається з кількох симптомів:

 • Псевдогалюцинації. На відміну від звичайних галюцинацій не проектуються у зовнішній світ і ніяк з ним не пов’язані. Якщо це “голоси”, то вони “виходять з голови”, якщо це “зорові обмани”, то проектуються усередину, не пов’язані з реальними навколишніми об’єктами.
 • Маячня впливу. Хибні висновки про те, що “кимось” “зовні” здійснюється цілеспрямований вплив “ спеціальними “ методами, наприклад, “ променями “ , “ невидимими хвилями “ , сигналами тощо.
 • Явлення психічного автоматизму. Відчуття, що дії виконуються автоматично, “самі по собі”, без участі самої людини. Частий приклад: почуття, що “думки в голову вкладені кимось”, “думки, спогади, дії - не мої”, “мої почуття та переживання відкриті іншим і їх усі знають”.

Ім’я цьому синдрому надали на честь двох психіатрів, які описали цей стан. Це Віктор Хрисанфович Кандинський та Гаетан Гасьян де Клерамбо. Крім того, що вони були видатними психіатрами і вченими, вони обоє страждали на психічні розладами, що лікувалися. Обидва покінчили життя самогубством.

**Не менше половини з усіх звертаються до психіатрів, психотерапевтів та психологів за допомогою мають різного ступеня вираженості афективні розлади.

Синдром Кандинського-Клерамбо є найбільш вираженим різновидом галюцинаторно-параноїдного синдрому (поєднання обманів сприйняття з маренням впливу).

Багато лікарів вважають цей синдром специфічним для шизофренії (тобто його виявлення з великою ймовірністю говорить про тому, що хвороба набуде злоякісного, властивого шизофренії протягом). Справді, здебільшого це так. Але, крім шизофренії, синдром Кандинського-Клерамбо спостерігається і за інших захворювань:

 • Енцефалопатії та наслідки органічного ураження центральної нервової системи, органічне шизофреноподібне розлад.
 • Деменція.
 • Шизоафективний розлад, гострий поліморфний психотичний розлад та інші ендогенні психози.
 • Інтоксикаційні психози.
 • Епілепсія.
 • Отруєння.
 • Гарячка.

Причин розвитку психічних автоматизмів (синдрому Кандинського-Клерамбо) остаточно не встановлені. Вважається що до розвитку цього стану є схильність.

Механізм розвитку пов’язують з порушеннями обмінних процесів у мозковій тканині, що призводять до зміни нейромедіаторних системах, перезбудження деяких мозкових структур і як наслідок відбувається “руйнування ядра особистості”, багато хто феномени психіки перестають сприйматися “природними” та “своїми”.

Кожна сьома людина нашій країні протягом життя стикається з тим чи іншим психічним розладом. Психічним захворюванням схильні люди будь-якого віку та соціального становища. На щастя, більшість психічних розладів піддаються грамотному лікуванню.

У нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких та тяжких, характерних для дітей та людей похилого віку, що протікають давно або тільки недавно виявлених.

Фещук Павел Петрович
Автор: Фещук Павло Петрович Психіатр, головний лікар клініки Дата: 30-02-2023

СТАЦІОНАРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

АМБУЛАТОРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування.

Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Лікарі нашої клініки

Пoпандoпулo Павел Никoлаевич
Нарколог-психіатр, головний лікар
Фещук Павел Петрoвич
Нарколог — психіатр, анестезіолог.
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Корошниченко Дмитрий Николаевич
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук

Відгуки Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.

Ім'я: Наталя С.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!

Ім'я: Микола Т.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Ім'я: Юрій Г.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Умови проживання

КЛИНИКА
частная психиатрия PALMIRA Mental
психиатрия стационар
психиатрия киев

В нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких і важких, характерних для дітей і літніх людей, які протікають довго чи тільки недавно виявлені.