м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Пальмира Mental Клініка лікування психіатрії
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
095 540 14 11 цілодобова консультація

Внутрішньочерепна гіпертензія Лікування

Лікування внутрішньочерепної гіпертензії у стаціонарі та амбулаторно у місті Києві

  • Державна ліцензія МОЗ
  • Комфортні умови проживання
  • Комплексна програма лікування
  • Кваліфіковані спеціалісти
  • Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

НЕ ПОТРІБНО БІГАТИ ПО КЛІНІКАХ

Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Приїдемо в будь-який район

Приїдемо в будь-який район

Виїзд - цілодобово

Виїзд - цілодобово

Кваліфіковані медсестри

Кваліфіковані медсестри

Дотримання асептики

Дотримання асептики

Внутрішньочерепна гіпертензія: симптоми, діагностика та лікування

Внутрішньочерепна гіпертензія – це підвищення тиску, який чинить рухається по провідних шляхах головного мозку ліквор. Ця патологія входить до списку найпоширеніших хвороб мозку і є небезпечним захворюванням, що надає руйнівний вплив на його структури. Найчастіше гіпертензія є вторинним захворюванням, що розвивається на фоні різних чинників, зокрема – може мати травматичну чи онкологічну етіологію.

Згідно зі статистикою лікарів-неврологів по всьому світу, внутрішньочерепною гіпертензією більшою мірою схильні чоловіки, хоча у дітей вона з однаковою частотою діагностується як у хлопчиків, так і у дівчаток.

Важливо: провокувати підвищений тиск може не тільки ліквор, але також артеріальна кров чи субстрат мозковий пухлини.

Причини розвитку внутрішньочерепної гіпертензії

У нормальних умовах у здорової людини мозок оточений внутрішньомозковою рідиною. Ця рідина безперервно рухається з певною швидкістю та впливаючи при цьому на мозок з певним показником нормального тиску. При цьому важливим для розуміння моментом є “кругообіг” ліквору: частина рідини всмоктується в кров, при цьому продукується новий ліквор, відшкодовуючи загальний обсяг рідини до нормального показника. Якщо всмоктування ліквору сповільнюється, чи його продукування - надмірно активізується, обсяг рідини в якийсь момент починає перевищувати норму. Очевидним наслідком цього стане підвищення тиску при пересуванні внутрішньомозкової рідини.

Внутрішньочерепна гіпертензія може розвиватися у новонароджених дітей. Причиною цього, як правило, є, гідроцефалія будь-якої етіології. Серед новонароджених із гіпертензією рідини у черепі великий відсоток недоношених малюків.

У дорослих пацієнтів внутрішньочерепна гіпертензія може розвинутися навіть на тлі набряку мозкової тканини, наприклад, внаслідок черепно-мозкової травми, менінгіту – інфекційного ураження мозкових оболонок, саркоїдозу, або інших захворювання мозку чи серця.

Також до підвищення тиску ліквору всередині черепа може призвести тривалий прийом препаратів групи кортикостероїдів, гормональних контрацептивів, антибіотиків

Симптоми внутрішньочерепної гіпертензії

Розпізнати підвищений внутрішньочерепний тиск можна за різними ознаками.

  • Головний біль, різної інтенсивності. Найчастіше ночами, оскільки у лежачому положенні продукування ліквору активізується, яке всмоктування сповільнюється.
  • При підвищеному тиску мозкової рідини людина страждає від нудоти та частої блювоти. Причому це не пов’язано з травним процесом. Що характерно лише для даної патології – навіть після блювання не приходить полегшення, оскільки тиск у мозку не змінюється.
  • Нервовість, дратівливість без причини, що часом межує з агресією, швидка стомлюваність, навіть якщо цьому стану не передували значних фізичних навантажень. Така симптоматика пояснюється негативним впливом гіпертензії на психоемоційний стан людини
  • Стрибки артеріального тиску, підвищене потовиділення, тахікардія, швидка стомлюваність, озноб, короткочасні непритомність, та інші симптоми, властиві вегетосудинної дистонії, також можуть розвиватися, коли ліквор надмірно «тисне» на мозок.
  • При хронічній внутрішньочерепній гіпертензії у людини знижується сексуальний потяг. Це характерно для пацієнтів будь-якої статі.

За наявності симптомів підвищеного внутрішньочерепного тиску необхідно звернутися до фахівця – обравши кращого невролога, якому ви зможете довірити здоров’я такого важливого органу, як мозок. Фахівці проведуть диференціальну діагностику, поставивши точний діагноз Після цього у боротьбі з небезпечною та серйозною патологією пацієнт має всі шанси на перемогу. Звертаємо Вашу увагу, не один псевдолікарський центр реабілітації, не має права займатися медикаментозним Лікуванням, при зверненні на лікування вимагайте лицензию.

Не займайтеся самолікуванням!

0 (93) 500 90 85

Запишіться до фахівця

Фещук Павел Петрович
Автор: Фещук Павло Петрович Психіатр, головний лікар клініки Дата: 30-02-2023

СТАЦІОНАРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

АМБУЛАТОРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування.

Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Лікарі нашої клініки

Пoпандoпулo Павел Никoлаевич
Нарколог-психіатр, головний лікар
Фещук Павел Петрoвич
Нарколог — психіатр, анестезіолог.
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Корошниченко Дмитрий Николаевич
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук

Відгуки Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.

Ім'я: Наталя С.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!

Ім'я: Микола Т.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Ім'я: Юрій Г.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Умови проживання

КЛИНИКА
частная психиатрия PALMIRA Mental
психиатрия стационар
психиатрия киев

В нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких і важких, характерних для дітей і літніх людей, які протікають довго чи тільки недавно виявлені.