м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Пальмира Mental Клініка лікування психіатрії
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
095 540 14 11 цілодобова консультація

Сексуальні залежності - лікування сексуальних розладів

Сексуальні розлади - лікування та допомога при сексуальних розладах у Києві.

 • Державна ліцензія МОЗ
 • Комфортні умови проживання
 • Комплексна програма лікування
 • Кваліфіковані спеціалісти
 • Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

НЕ ПОТРІБНО БІГАТИ ПО КЛІНІКАХ

Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Приїдемо в будь-який район

Приїдемо в будь-який район

Виїзд - цілодобово

Виїзд - цілодобово

Кваліфіковані медсестри

Кваліфіковані медсестри

Дотримання асептики

Дотримання асептики

**Ми займаємося лікуванням сексуальних залежностей та розладів за об’єктивними цінами, ви не платитимете за непотрібні придумані послуги.

Гарантія анонімності та результату лікування

Безкоштовна консультація лікаря психіатра

Мотивація не згодних на лікування

Оперативно привеземо до клініки на лікування

Сексуальна залежність (сексоманія) - компульсивна статева поведінка, тобто. адикція, нав’язлива потреба в певної діяльності. За інформацією фахівців, близько 5% людей страждають на сексуальну залежність різного ступеня. тяжкості.

Сексуальна залежність не є самостійним діагнозом, але її ефекти можна порівняти з будь-якою іншою залежністю. Коли нав’язлива сексуальна поведінка та думки негативно впливають на ваше життя чи життя ваших близьких, є причина звернутися за допомогою.

СЕКСУАЛЬНІ ЗАЛЕЖНОСТІ

Види сексуальної залежності

Залежність від конкретного типу партнера – при цьому людина вірна протягом усього життя образу, що став на рівні підсвідомості суб’єктом глибокої сексуальної прив’язки.

Залежність від слухових, зорових, нюхових прив’язок – вона формується, коли їх взаємозв’язок із центром задоволень у мозку стає домінуючою.

Прив’язка до певних способів (типів) сексу: оральний, анальний, БДСМ, садо-мазохізм і т.д. поширений вид таких залежностей.

Сексуальна залежність від характерних ознак тіла людини, наприклад, статевий вплив до людей з іншим кольором шкіри, певним розміром статевих органів і т.д.

Важливо, сексуальну залежність годі було змішувати зі збільшеним статевим потягом – гиперсексуальностью. Її патологічні форми - це сатиріазис, німфоманія. Сьогодні ці терміни в медичній науці використовують рідко. З такими поняттями часто асоціюють також статеву розбещеність, сексуальну стурбованість. Крім того, сьогодні прийнято виділяти таке явище як сексуальна анорексія, тобто. стан, коли немає бажання до занять сексом, спеціальне відхилення від близькості

ЯКЕ ЛІКУВАННЯ ВИБРАТИ

Лікування вдома чи Лікування в стаціонарі?

Методика лікування секс розладів:

 • Робота з психотерапевтом

Навчання контролю над сексуальними імпульсами, зміна ставлення пацієнта до сексуального задоволення на менш деструктивне для нього самого та оточуючих.

 • Медикаментозна підтримка

Зміна звичного способу життя, хоч би яким він був, неспроможна не позначитися на емоційному стані. В якості медикаментозної підтримки можуть призначатися заспокійливі засоби та легкі антидепресанти.

 • Сімейна психотерапія

Сексуальна залежність є проблемою в першу чергу для сімейних людей. Тому пацієнти проходять сеанси сімейної психотерапії, що допомагають налагодити стосунки із близькими.

7 симптомів сексуальної залежності:

 • Ви відчуваєте, що не контролюєте свою поведінку.
 • Розумієте, що задовольняючи свою “пристрасть” можете наробити багато дурниць.
 • Хочете позбутися згубної звички, але не можете.
 • Щоб отримати задоволення, вам потрібно все більше і більше сексу.
 • На пошуки сексуальних партнерок або партнерів ви витрачаєте все більше часу.
 • У жертву сексу ви приносите інші важливі аспекти свого життя.
 • Секс ви сприймаєте лише як спосіб підняти собі настрій.

При сексоманії, як і за інших видів залежності, необхідна діагностика супутніх захворювань - як психічних, і фізіологічних. Супроводжуючі депресії, відхилення у структурі головного мозку, проблеми в сім’ї чи на роботі можуть спричинити виникнення цього розладу. Тому фахівці ретельно з’ясовують усі перелічені моменти і лише після цього призначають комплексне лікування.

_сексоману не пропонується абсолютна помірність. Завдання терапії - навчити помірності у сексуальних відносинах, відвадити від безладу у статевому житті (як варіант - від частої мастурбації). Однак нерідко люди соромляться говорити про таку проблему, усвідомлюючи її асоціальну сутність та намагаючись контролювати власні потреби. Неможливість задовольняти свої бажання може вилитися в глибоку депресію, а за певних обставин залежний може також почати шукати порятунок у будь-яких речовинах.

Як з’являється сексуальна залежність?

Як і будь-який вид залежності, сексуальна провокується надмірним захопленням улюбленим заняттям. Під час статевого актуорганізм виробляє гормони, відповідальні задоволення. І чим частіше ви займаєтеся сексом, тим більше їх викидається у кров. А коли рівень знижується, організм потребує нової дози.

Прояви секс-залежності:

 • Перший очевидний симптом – це сексуальне бажання, що не проходить, яке заважає зосередитися на важливих справах.
 • При сексуальній залежності виробляється гормон дегідроепіандростерон, який відповідає за швидке зростання м’язів. Підвищення його рівня ви помітите по зміцнілій мускулатурі та зменшенню жирової маси.
 • Людина, яка страждає цим психічним розладом, має ті ж проблеми, що і підліток - підвищене потовиділення, поява прищів, сальність голови; у жінок спостерігається нагрубання молочних залоз.
 • Поведінка стає агресивною, з’являється занепокоєння.
 • Протилежна стать розглядається як джерело задоволення, а не як партнер, з яким можна побудувати відносини.

Причини сексуальної залежності:

 1. Відсутність цензури по телебаченню. Передачі та фільми мають все більш відвертий характер.
 2. Неправильне сексуальне виховання або, що гірше, його відсутність. Коли дитина не розуміє, навіщо їй статеві органи і отримує відповідь не від батьків, а з відвертої сцени у фільмі, у нього складається збочене сприйняття сексу.
 3. Сексуальне насильство у дитячому віці, яке, за відсутності допомоги психолога, переростає у маніакальне стан.
 4. Нестача уваги з боку батьків. Дитина, виростаючи, шукає її у протилежної статі.
 5. Людина може змінювати партнерів як рукавички та шукати нових відчуттів через те, що не знає, як правильно будувати стосунки чи боїться це робити.

У нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких та тяжких, характерних для дітей та людей похилого віку, що протікають давно або тільки недавно виявлених.

Поведінка сексуально залежних людей не має особистісного аспекту, вона завдає шкоди здоров’ю як моральному, так і фізичному.

Фещук Павел Петрович
Автор: Фещук Павло Петрович Психіатр, головний лікар клініки Дата: 30-02-2023

СТАЦІОНАРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

АМБУЛАТОРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування.

Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Лікарі нашої клініки

Пoпандoпулo Павел Никoлаевич
Нарколог-психіатр, головний лікар
Фещук Павел Петрoвич
Нарколог — психіатр, анестезіолог.
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Корошниченко Дмитрий Николаевич
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук

Відгуки Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.

Ім'я: Наталя С.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!

Ім'я: Микола Т.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Ім'я: Юрій Г.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Умови проживання

КЛИНИКА
частная психиатрия PALMIRA Mental
психиатрия стационар
психиатрия киев

В нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких і важких, характерних для дітей і літніх людей, які протікають довго чи тільки недавно виявлені.