м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Пальмира Mental Клініка лікування залежностей
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
095 540 14 11 цілодобова консультація

Комплексне лікування булімії - приватна психіатрія PALMIRA Mental

Комплексне лікування булімії у приватній психіатричній клініці.

 • Державна ліцензія МОЗ
 • Комфортні умови проживання
 • Комплексна програма лікування
 • Кваліфіковані спеціалісти
 • Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

НЕ ПОТРІБНО БІГАТИ ПО КЛІНІКАХ

Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Приїдемо в будь-який район

Приїдемо в будь-який район

Виїзд - цілодобово

Виїзд - цілодобово

Кваліфіковані медсестри

Кваліфіковані медсестри

Дотримання асептики

Дотримання асептики

Булімія

Булімія – розлад харчової поведінки, що характеризується надлишковим вживанням їжі та наступним примусовим очищенням шлунково-кишкового тракту. Наша клініка пропонує лікування нервової булімії сучасними методами. Хвороба характеризується нападами голоду, споживанням надлишку їжі. Після цього хворий штучно викликає блювоту, приймає блювотні та проносні засоби, сечогінні, переносить значні фізичні навантаження, застосовує дієти чи голодування, прагнучи зниження ваги. При цьому він відчуває провину та нездатність впоратися з переїданням.

Причини виникнення булімії

Точна причина розвитку хвороби невідома. Захворювання частіше розвивається, якщо у пацієнта:

 • Є випадки аналогічних проблем у родичів;
 • Є супутня депресія;
 • Існує навіюваність, залежність від думки суспільства, акцент на зовнішні стандарти краси;
 • Є нерішучість, бездіяльність.

Симптоми булімії

Лікування булімії необхідне, якщо пацієнт відчуває не менше одного епізоду переїдання та примусового очищення в тиждень протягом щонайменше 3 місяців. Зазвичай хворі усвідомлюють ненормальність своєї поведінки та погоджуються проконсультуватись у лікаря.

Ранні симптоми булімії:

 • надмірна заклопотаність питаннями ожиріння, ваги та форми тіла;
 • слабкість, стомлюваність, біль у животі, порушення менструального циклу;
 • Скарги на блювоту або пронос при приховуванні, що ці симптоми викликані самим хворим.
Діагностика булімії

При огляді визначається карієс зубів, блідість, сухість шкіри, набряки гомілок, ламкість волосся та нігтів, порушення шкірної чутливості. З’являються зміни в аналізах крові та ЕКГ. Однак головну роль у діагностиці відіграє вміння лікаря привернути до себе пацієнта, з’ясувати, як розвивається захворювання, мотивувати пацієнта до спільної роботу над цією проблемою.

Наша клініка пропонує лікування булімії у Москві. Вартість терапії можна порівняти з цінами в інших медичних центрах.

Комплексне лікування булімії

**Наша клініка лікування булімії пропонує послуги психотерапевта та психіатра для виявлення причин такого стану та усунення проблеми не медикаментозними засобами або за допомогою ліків.

Фахівці нашої клініки при булімії використовують такі способи лікування:

 • поведінкова терапія;
 • консультації з харчування;
 • індивідуальні, сімейні та групові заняття;
 • лікування супутньої депресії, тривожності чи обсесивно-компульсивного розладу;
 • стаціонарне лікування у випадках, якщо порушення роботи внутрішніх органів настільки серйозне, що загрожує здоров’ю та життя пацієнта.

**Надалі фахівці клініки надають психологічну підтримку пацієнтам, що необхідно для профілактики рецидиву хвороби.

Фещук Павел Петрович
Автор: Фещук Павло Петрович Психіатр, головний лікар клініки Дата: 30-02-2023

СТАЦІОНАРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

АМБУЛАТОРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування.

Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Лікарі нашої клініки

Пoпандoпулo Павел Никoлаевич
Нарколог-психіатр, головний лікар
Фещук Павел Петрoвич
Нарколог — психіатр, анестезіолог.
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Корошниченко Дмитрий Николаевич
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук

Відгуки Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.

Ім'я: Наталя С.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!

Ім'я: Микола Т.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Ім'я: Юрій Г.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Умови проживання

КЛИНИКА
частная психиатрия PALMIRA Mental
психиатрия стационар
психиатрия киев

В нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких і важких, характерних для дітей і літніх людей, які протікають довго чи тільки недавно виявлені.