м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Пальмира Mental Клініка лікування психіатрії
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
095 540 14 11 цілодобова консультація

Органічні психічні розлади - лікування, причини, симптоми

Лікування органічних психічних розладів у приватній психіатричній клініці у місті Києві.

  • Державна ліцензія МОЗ
  • Комфортні умови проживання
  • Комплексна програма лікування
  • Кваліфіковані спеціалісти
  • Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

НЕ ПОТРІБНО БІГАТИ ПО КЛІНІКАХ

Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Приїдемо в будь-який район

Приїдемо в будь-який район

Виїзд - цілодобово

Виїзд - цілодобово

Кваліфіковані медсестри

Кваліфіковані медсестри

Дотримання асептики

Дотримання асептики

Органічні та симптоматичні психічні розлади

Органічні та симптоматичні психічні розлади – велика група психічних розладів та порушень поведінки, що мають загальну причину: ушкодження структури мозкової тканини Залежно від тяжкості та ступеня ушкодження виділяються різні підгрупи: від легень і оборотних (астенічний стан, легкий когнітивний розлад) до грубих та інвалідизованих станів (деменція).

Практично при всіх органічних та симптоматичних психічних розладах порушується робота периферичної нервової системи та виявляється патологічна неврологічна симптоматика. Існує така закономірність, що за негрубих, починаються органічні захворювання неврологічна симптоматика мінімальна, а психічні розлади (порушення поведінки) – виражені сильно і навіть переважають у клінічній картині. І навпаки, при тяжких органічних ураженнях патологічна неврологічна симптоматика мозку «превалює» над психічними порушеннями.

Причини органічних та симптоматичних психічних розладів різноманітні: спадкові фактори (генетичні дефекти), наслідки черепно-мозкових травм, інсультів, інтоксикацій та гіпоксичних станів, судинні, ендокринні та обмінні захворювання та багато іншого, що викликає порушення нормальної структури тканини головного мозку.

**Не менше половини з усіх звертаються до психіатрів, психотерапевтів та психологів за допомогою мають різного ступеня вираженості афективні розлади.

Синдром Корсакова

Синдром Корсакова (амнестичний синдром, Корсаковський психоз) - грубе порушення роботи мозку, проявляється вираженими порушеннями пам’яті.

Симптоми (ознаки) синдрому Корсакова:

  • Фіксаційна амнезія. Порушено запам’ятовування поточних подій. Хворий не може запам’ятати те, що відбувається. Йому можна кілька разів з інтервалом у кілька хвилин говорити або показувати що-небудь і щоразу він не зможе це повторити, згадати та дізнатися. У лікарні він не скаже скільки він тут перебуває, як звати лікаря, сусідів тощо. При Ці події далекого минулого пам’ятаються добре: хворий назве своє ім’я, дату народження та історію свого дитинства. Найчастіше порушена критика до стану і хворий не розуміє, що він втратив пам’ять на справжні, щойно події, що відбулися. Через таке грубе порушення запам’ятовування пацієнт стає безпорадним: може легко заблукати, не знайти туалет, не повернутися до своєї палати до свого ліжка.
  • Дезорієнтування (амнестична дезорієнтування). Хворий не розуміє де і скільки він знаходиться, що передувало цьому. Важко назвати дату або називає неправильне число, неправильно орієнтований у місці та довкілля.
  • Обмани пам’яті - парамнезії. Захворілий розповідає про події, яких ніколи не було, при цьому сам він відчуває, що вони справді були, цей симптом лікарі називають конфабуляції (хибні спогади). інше порушення пам’яті та відтворення інформації це псевдоремінесценції - хворий розповідає про реальні дії з минулого, але вказує на неправильний час та обставини цих подій. Ще один поширений обман пам’яті - криптомнезія, це коли не виходить згадати джерело інформації (“не можу згадати: чи чув я цей вираз від когось або сам придумав, чи снилося мені це уві сні або було насправді і т.п.”).

Кожна сьома людина нашій країні протягом життя стикається з тим чи іншим психічним розладом. Психічним захворюванням схильні люди будь-якого віку та соціального становища. На щастя, більшість психічних розладів піддаються грамотному лікуванню.

У нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких та тяжких, характерних для дітей та людей похилого віку, що протікають давно або тільки недавно виявлених.

Фещук Павел Петрович
Автор: Фещук Павло Петрович Психіатр, головний лікар клініки Дата: 30-02-2023

СТАЦІОНАРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

АМБУЛАТОРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування.

Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Лікарі нашої клініки

Пoпандoпулo Павел Никoлаевич
Нарколог-психіатр, головний лікар
Фещук Павел Петрoвич
Нарколог — психіатр, анестезіолог.
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Корошниченко Дмитрий Николаевич
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук

Відгуки Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.

Ім'я: Наталя С.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!

Ім'я: Микола Т.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Ім'я: Юрій Г.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Умови проживання

КЛИНИКА
частная психиатрия PALMIRA Mental
психиатрия стационар
психиатрия киев

В нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких і важких, характерних для дітей і літніх людей, які протікають довго чи тільки недавно виявлені.