м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Пальмира Mental Клініка лікування психіатрії
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
095 540 14 11 цілодобова консультація

Головний біль | Лікування головний біль

Головний біль - лікування в приватній клініці неврології та психіатрії

 • Державна ліцензія МОЗ
 • Комфортні умови проживання
 • Комплексна програма лікування
 • Кваліфіковані спеціалісти
 • Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

НЕ ПОТРІБНО БІГАТИ ПО КЛІНІКАХ

Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Приїдемо в будь-який район

Приїдемо в будь-який район

Виїзд - цілодобово

Виїзд - цілодобово

Кваліфіковані медсестри

Кваліфіковані медсестри

Дотримання асептики

Дотримання асептики

Лікування головного болю: цефалгії, ГБН, мігрень

Головний біль - одна з найчастіших скарг при зверненні до лікаря. Відома велика кількість різновидів головного болю, з різними причинами та проявами - від нешкідливих до небезпечних для життя. Щоб визначити причину, ви можете пройти медичний огляд нашого невролога.

Діагностика головного болю

Постановка точного діагнозу та визначення форми головного болю тільки при огляді пацієнта може бути скрутною навіть для спеціаліста. У багатьох випадках для уточнення причин та механізмів розвитку головного болю потрібно тривале спостереження за пацієнтом, використання різних методів апаратних обстежень:

 • МРТ та КТ головного мозку;
 • ультразвукове дослідження брахіоцефальних судин;
 • дослідження очного дна;
 • електроенцефалографія;
 • аналізи крові, сечі, спинномозкової рідини.

Головний біль може турбувати досить рідко і нетривалий період часу, а може набувати хронічного регулярний характер. Мігрень та її лікування

Мігрень

Мігрень - напад різкого болю в половині голови, що досягає сильної виразності, що супроводжується нудотою (іноді блювотою) та підвищеною чутливістю до зовнішніх подразників (світла, звуку, запаху та ін.). Посилюється при фізичного навантаження.

Мігрень з грецької перекладається як біль в одній половині голови. Приблизно у третині випадків нападу мігрені передує аура: неприємні відчуття оніміння або поколювання в різних частинах тіла, зміни зору у вигляді Затуманювання або зміни полів зору. Мігренозний головний біль спостерігається у 20% населення. У зрілому віці жінки більше схильні до мігрені ніж чоловіки.

Головний біль - цефалгія та її лікування

Головний біль - цефалгія та її лікування

Існують “первинні” та “вторинні” головні болі:

 • Первинні “цефалгії - це самостійні захворювання, що супроводжуються супутніми симптомами. Це головна біль напруги, мігрень, кластерний головний біль, тригемінальні вегетативні цефалгії та інші (кашльовий, пов’язана з фізичною напругою, сексуальним навантаженням).
 • “Вторинні” головні болі є проявом основного захворювання - до цієї групи відносяться головні болі при гіпертонічної або гіпотонічної хвороби, епілепсії, наслідках травм, нейроінфекції, об’ємних утворень головного мозку, патології хребта, отруєннях.

Головний біль напруги (ГБН)

Головний біль напруги (ГБН)

Головний біль напруги (ГБН) - поширений вид болю в ділянці голови, що характеризується трьома ознаками:

 1. Відчуття стискання, стягування або тиску в області поверхні голови. Головний біль зазвичай симетричний, нагадує “ стягує голову обруч або тугу каску”.

 2. Супроводжується перезбудженням психічної сфери як астенії, підвищеної тривожністю і депресивністю.

 3. Відсутність грубих органічних змін у тканині мозку: не виявляється ні атрофії, ні новоутворень, ні грубих судинних порушень.

Це один із найпоширеніших видів головного болю. У жінок зустрічається частіше, ніж у чоловіків. Як правило, не досягає сильної та болісної виразності. Дозволяє продовжувати звичну зайнятість (навчання, роботу). Знеболювальні засоби слабко ефективні, зазвичай можуть лише знизити інтенсивність.

Фещук Павел Петрович
Автор: Фещук Павло Петрович Психіатр, головний лікар клініки Дата: 30-02-2023

СТАЦІОНАРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

АМБУЛАТОРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування.

Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Лікарі нашої клініки

Пoпандoпулo Павел Никoлаевич
Нарколог-психіатр, головний лікар
Фещук Павел Петрoвич
Нарколог — психіатр, анестезіолог.
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Корошниченко Дмитрий Николаевич
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук

Відгуки Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.

Ім'я: Наталя С.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!

Ім'я: Микола Т.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Ім'я: Юрій Г.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Умови проживання

КЛИНИКА
частная психиатрия PALMIRA Mental
психиатрия стационар
психиатрия киев

В нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких і важких, характерних для дітей і літніх людей, які протікають довго чи тільки недавно виявлені.