м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Пальмира Mental Клініка лікування залежностей
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
095 540 14 11 цілодобова консультація

Лікування афективних розладів

Лікування афективних розладів у приватній психіатричній клініці у Києві

 • Державна ліцензія МОЗ
 • Комфортні умови проживання
 • Комплексна програма лікування
 • Кваліфіковані спеціалісти
 • Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

НЕ ПОТРІБНО БІГАТИ ПО КЛІНІКАХ

Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Приїдемо в будь-який район

Приїдемо в будь-який район

Виїзд - цілодобово

Виїзд - цілодобово

Кваліфіковані медсестри

Кваліфіковані медсестри

Дотримання асептики

Дотримання асептики

Що таке афективні розлади?

Афективні розлади - це порушення настрою, що мають хворобливу природу. Це велика група захворювань, що включає:

 • депресію (всі її різновиди);
 • припіднятий настрій (маніакальний стан, усі різновиди);
 • біполярний афективний розлад (по старому - маніакально-депресивний психоз);
 • дистимія;
 • циклотимія;
 • змішані прояви

Щонайменше половина з усіх, хто звертається по допомогу до психіатрів, психотерапевтів і психологів, мають різного ступеня вираженості афективні розлади.

Причини афективних розладів

Більшість афективних розладів мають ендогенну природу, тобто спричинені зміною обмінних процесів у центральній нервовій системі. До порушень настрою може бути схильність у вигляді дисбалансу нейромедіаторних систем мозку. Точні причини афективних розладів поки не відомі, але механізми розвитку таких захворювань добре вивчені. Завдяки цьому у лікарів є можливість проводити лікування і досягати хороших результатів у допомозі хворим з афективними порушеннями.

Як допомогти пацієнту з афективним розладом?

Основна допомога при афективних захворюваннях полягає в організації консультації лікарем-психіатром і початку лікування. На жаль, статистика показує, що пацієнти з афективною патологією рідко своєчасно звертаються до лікаря. У кращому разі підуть до психолога (який не завжди зуміє розгледіти хворобу) або вдаватимуться до заспокійливих, стимуляторів, алкоголю тощо. Перший похід до лікаря зі скаргами на психічний стан це завжди складний крок, тож родичі тут мають проявити ініціативу.

Лікування біполярного афективного розладу

Біполярний афективний розлад особистості (БАР) - це нова назва захворювання, яке раніше було відоме як маніакально-депресивний психоз (МДП). Це хронічне захворювання, яке на даний момент вважається невиліковним, але не прогресує, на відміну від шизофренії. Лікування маніакально-депресивного психозу зводиться до купірування гострих станів і профілактики рецидивів.

Лікування гіпоманії

Гіпоманіакальний стан - підвищений настрій, що супроводжується збільшенням активності, продуктивності, вкороченням сну. Є проміжним станом між нормою і маніакальним станом - патологічно підвищеним настроєм, що призводить до грубих порушень поведінки. Лікування гіпоманіакального стану зводиться до купірування гострих станів і профілактики рецидивів.

Лікування дистимії

Дистимія - депресивний хронічний розлад, який проявляється тривалим зниженням настрою. Поганий настрій не досягає вираженого ступеня, не доходить до нападів. Дистимія частіше починається в підлітковому віці, може тривати роками. Лікування дистимії зводиться до купірування гострих станів і профілактики рецидивів.

Лікування циклотомії

Циклотимія - психічний афективний розлад, за якого пацієнт відчуває коливання настрою між невиразною (близькою до дистимічної) депресією та гіпертимією (інколи навіть виникають епізоди гіпоманії). Лікування циклотимії зводиться до купірування гострих станів і профілактики рецидивів.

Де краще лікувати афективні розлади?

В Україні багато хороших державних і приватних клінік. Але, на жаль, у сфері психології та психіатрії знайти гідного фахівця складно. Річ у тім, що наша країна довгий час не розвивалася в цій галузі. Тому професійні лікарі з європейським рівнем знань і досвідом тільки зараз стали з’являтися у нас. А оскільки лікування психічних розладів в Україні - це затребуваний вид послуги, то до вибору фахівця потрібно підходити уважно.

Фещук Павел Петрович
Автор: Фещук Павло Петрович Психіатр, головний лікар клініки Дата: 30-02-2023

СТАЦІОНАРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

АМБУЛАТОРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування.

Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Лікарі нашої клініки

Пoпандoпулo Павел Никoлаевич
Нарколог-психіатр, головний лікар
Фещук Павел Петрoвич
Нарколог — психіатр, анестезіолог.
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Корошниченко Дмитрий Николаевич
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук

Відгуки Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.

Ім'я: Наталя С.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!

Ім'я: Микола Т.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Ім'я: Юрій Г.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Умови проживання

КЛИНИКА
частная психиатрия PALMIRA Mental
психиатрия стационар
психиатрия киев

В нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких і важких, характерних для дітей і літніх людей, які протікають довго чи тільки недавно виявлені.