м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Пальмира Mental Клініка лікування психіатрії
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
095 540 14 11 цілодобова консультація

КАПЕЛЬНИЦЯ З ГЛУТАТІОНОМ

Ми пропонуємо послугу капельниці з глутатіоном - потужним антиоксидантом для покращення вашого здоров'я та добробуту.

 • Державна ліцензія МОЗ
 • Комфортні умови проживання
 • Комплексна програма лікування
 • Кваліфіковані спеціалісти
 • Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

НЕ ПОТРІБНО БІГАТИ ПО КЛІНІКАХ

Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Приїдемо в будь-який район

Приїдемо в будь-який район

Виїзд - цілодобово

Виїзд - цілодобово

Кваліфіковані медсестри

Кваліфіковані медсестри

Дотримання асептики

Дотримання асептики

Справді, Глутатіон є одним із найпотужніших антиоксидантів у нашому організмі, мабуть, навіть найпотужнішим. По суті, це природна комбінація трьох амінокислот, які в комплексі є засобом знищення вільних радикалів. Глутатіон захищає кожну клітину нашого організму. А що найважливіше, від нього залежить, з якою швидкістю ми з вами старіємо і скільки ще проживемо здоровими без купи різних захворювань.


Переваги Глутатіону:

 • Найпотужніший антиоксидант в організмі
 • Блокує вільні радикали
 • Потенціює антиоксидантну дію вітаміну С
 • Натуральна речовина
Кількість глютатіону в організмі зменшується з віком. Відомо, що, починаючи з 20-річного віку, кожен наступний рік глутатіону в нашому організмі виробляється на 1% менше. При цьому ми регулярно підриваємо свою імунну систему курінням та взагалі проживанням у великому місті. Як відновити все це?
Глутатіон, як біологічно активна добавка, відомий давно. Однак, мало хто знає, що цей препарат в капсулах практично не засвоюється нашим організмом, він його сприймає, як їжу і просто переробляє на складові. Тому єдиним ефективним способом доставити глутатіон до пункту призначення є внутрішньовенне введення.
КРАПЕЛЬНИЦЯ З ГЛУТАТІОНОМ В МЕД. ЦЕНТРІ: 2100 грн
КРАПЕЛЬНИЦЯ З ГЛУТАТІОНОМ ВДОМА: 2300 грн

Дія Глутатіону

 • Зменшує пігментацію шкіри («старечі плями»)
 • Загальний ефект, що омолоджує (відчуття легкості, зниження стомлюваності, нормалізація сну)
 • Ліпотропна дія (сприяє мобілізації жиру)
 • Покращує загоєння ран (застосовується у програмі післяопераційної реабілітації)
 • Зменшує пори на шкірі
 • Сильний гепатопротектор (захищає клітини печінки від дії продуктів розпаду антибіотиків, промислових токсинів та радіації)
 • Покращує імунну систему
 • Є найпотужнішим протираковим фактором
 • Застосовується для лікування атеросклерозу, хвороби Паркінсона, хвороби Альцгеймера та інших захворювань
 • Відновлює організм після курсу прийому антибіотиків
 • Має потужний антиоксидантний ефект

Кому необхідний додатковий Глутатіон?

 • Курці
 • Синдром уродженого або набутого імунодефіциту
 • Зайва вага (в рамках комплексної програми схуднення Platinental Weight Loss)
 • Порушення потенції
 • Онкологічна схильність
Ми не рекомендуємо виконувати цю процедуру пацієнтам з хронічною або гострою нирковою недостатністю, некомпенсованим цукровим діабетом, вагітним жінкам, людям, які часто перебувають на сонці. Також глутатіон не поєднується з деякими мікроелементами (наприклад, селен). Тому лікувальний курс обов'язково повинен складатись досвідченим лікарем під обов'язковим лабораторним контролем.
Фещук Павел Петрович
Автор: Фещук Павло Петрович Психіатр, головний лікар клініки Дата: 30-02-2023

СТАЦІОНАРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

АМБУЛАТОРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування.

Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Лікарі нашої клініки

Пoпандoпулo Павел Никoлаевич
Нарколог-психіатр, головний лікар
Фещук Павел Петрoвич
Нарколог — психіатр, анестезіолог.
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Корошниченко Дмитрий Николаевич
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук

Відгуки Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.

Ім'я: Наталя С.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!

Ім'я: Микола Т.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Ім'я: Юрій Г.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Умови проживання

КЛИНИКА
частная психиатрия PALMIRA Mental
психиатрия стационар
психиатрия киев

В нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких і важких, характерних для дітей і літніх людей, які протікають довго чи тільки недавно виявлені.