м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Пальмира Mental Клініка лікування психіатрії
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
095 540 14 11 цілодобова консультація

Енцефалопатія | Лікування енцефалопатії

Лікування енцефалопатії у приватній неврологічній клініці у Києві

 • Державна ліцензія МОЗ
 • Комфортні умови проживання
 • Комплексна програма лікування
 • Кваліфіковані спеціалісти
 • Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

НЕ ПОТРІБНО БІГАТИ ПО КЛІНІКАХ

Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Приїдемо в будь-який район

Приїдемо в будь-який район

Виїзд - цілодобово

Виїзд - цілодобово

Кваліфіковані медсестри

Кваліфіковані медсестри

Дотримання асептики

Дотримання асептики

Енцефалопатія: симптоми, діагностика та лікування

Енцефалопатія - загальний термін, яким називають незапальні захворювання головного мозку. Характеризується зменшенням обсягу нервової тканини та порушенням функції мозку. Енцефалопатія головного мозку може бути вродженою або набутої. Вроджена енцефалопатія виникає внаслідок генетичних порушень чи аномальним розвитком головного мозку в період внутрішньоутробного розвитку, або пошкодження мозку під час пологів.

Чим небезпечна енцефалопатія?

Ускладнення хвороби залежить від ступеня ураження мозку. Хвороба призводить до порушення інтелектуальних здібностей, проблем з рухом, тонусом м’язів та мовою. У важких випадках енцефалопатія судин головного мозку може викликати комусь. і навіть летальний кінець.

Печінкова енцефалопатія без лікування викликає набряк головного мозку з грижею. Уремічна енцефалопатія призводить до апатії, галюцинації, посмикування м’язів, судом.

На тлі дисциркуляторної енцефалопатії нерідко розвивається інфаркт чи крововилив у головний мозок. Тяжке наслідок хвороби – інсульт. Він призводить до порушення чутливості, координації, мовного та розумового розлад.

Симптоматика енцефалопатії

Симптоми захворювання можуть бути найрізноманітніші, залежно від того, що спричинило хворобу.

Першими симптомами енцефалопатії зазвичай стають:

 • дифузний головний біль;
 • шум в вухах;
 • Погіршення настрою, депресія;
 • поганий сон;
 • Слабкість, апатія, стомлюваність;
 • зниження розумових здібностей;
 • Порушення здатності до концентрації уваги;
 • Погіршення пам’яті.

При виникненні симптомів енцефалопатії необхідно якнайшвидше звернутися за медичною допомогою. Якщо затягнути з початком лікування, виникає ризик пригнічення мозкових функцій та навіть інвалідизації.

Своєчасне лікування, у свою чергу, здатне не тільки загальмувати розвиток патології, а й повністю позбавитися негативних наслідків захворювання.

 • Посттравматична енцефалопатія - розвивається внаслідок черепно-мозкової травми. Нерідко виявляється у спортсменів. Трапляється, що ознаки захворювання проявляються через довгий час після травми голови.
 • Токсична енцефалопатія - має причину тривалий негативний вплив на мозок токсичних речовин, наприклад деяких лікарських засобів, важких металів, отрут.
 • Дисциркуляторна енцефалопатія - виникає внаслідок недостатності кровопостачання мозку.
 • Резидуальна енцефалопатія - виникає внаслідок загибелі клітин центральної нервової системи.
 • Пічникова та уремічна енцефалопатія - обумовлена тяжкими захворюваннями печінки та нирок.
 • Панкреатична енцефалопатія - виникає при захворюваннях підшлункової залози.
 • Гіпоглікемічна та гіперглікемічна енцефалопатія - виникає при цукровому діабеті.
 • Променева енцефалопатія – виникає внаслідок радіаційного ураження.
 • Судинні енцефалопатії – виникають при хронічному порушенні кровопостачання головного мозку. Розвиваються в внаслідок атеросклерозу мозкових судин, гіпертонічної хвороби тощо.
Фещук Павел Петрович
Автор: Фещук Павло Петрович Психіатр, головний лікар клініки Дата: 30-02-2023

СТАЦІОНАРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

АМБУЛАТОРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування.

Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Лікарі нашої клініки

Пoпандoпулo Павел Никoлаевич
Нарколог-психіатр, головний лікар
Фещук Павел Петрoвич
Нарколог — психіатр, анестезіолог.
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Корошниченко Дмитрий Николаевич
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук

Відгуки Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.

Ім'я: Наталя С.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!

Ім'я: Микола Т.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Ім'я: Юрій Г.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Умови проживання

КЛИНИКА
частная психиатрия PALMIRA Mental
психиатрия стационар
психиатрия киев

В нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких і важких, характерних для дітей і літніх людей, які протікають довго чи тільки недавно виявлені.