м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Пальмира Mental Клініка лікування психіатрії
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
095 540 14 11 цілодобова консультація

Консультація фахівця

Отримайте професійну консультацію фахівця у нашій медичній клініці

 • Державна ліцензія МОЗ
 • Комфортні умови проживання
 • Комплексна програма лікування
 • Кваліфіковані спеціалісти
 • Анонімно та конфіденційно
095 540 14 11

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

НЕ ПОТРІБНО БІГАТИ ПО КЛІНІКАХ

Весь спектр послуг в 1 місці — від обстеження та лікування до реабілітації

Сучасне лікування

Сучасне лікування

Для лікування пацієнтів використовуються міжнародні протоколи лікування, тільки якісні сертифіковані лікарські препарати;

Фахівці

Фахівці

Фахівці клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у наукових конференціях та обмінюються досвідом та знаннями із закордонними колегами.

Цілодобово

Цілодобово

Медцентр працює цілодобово, а фахівці можуть виїхати додому до хворого у будь-який час дня та ночі;

Анонімність

Анонімність

Лікування хворих проводиться без постановки на облік та зі збереженням їх конфіденційності;

24/7

24/7

Служба підтримки хворих доступна цілодобово;

Медична ліцензія

Медична ліцензія

Ми ліцензована психіатрична виїзна служба в Києві, яка має право надавати професійну медичну допомогу вдома у пацієнта;

Приїдемо в будь-який район

Приїдемо в будь-який район

Виїзд - цілодобово

Виїзд - цілодобово

Кваліфіковані медсестри

Кваліфіковані медсестри

Дотримання асептики

Дотримання асептики

Консультація лікаря

Консультація лікаря вдома та в стаціонарі

Консультація лікаря вдома та в стаціонарі

Консультація лікаря цілодобово

Консультація психолога

**Консультація лікаря: комплексний підхід до лікування, розробка схем лікування, амбулаторна та стаціонарна допомога: зняття інтоксикації, введення блокаторів.

Конфіденційність – одне з базових понять при лікуванні нашої клініки. Ми допомагаємо вийти з запою і позбутися патологічного потягу до різних видів токсичних речовин в домашніх умовах або стаціонарі абсолютно анонімно, не передаючи інформацію про пацієнтів на роботу або диспансери.

Лікування псіїатрії

 • Гіпнотерапія - 800 грн/сеанс

Лікування ігроманії

 • Первинна консультація – 800 грн * Амбулаторна психотерапія – 800 грн/сеанс
 • Стаціонарне лікування - 10 000 грн/місяць

у клініці 600 грн вдома 1200 грн

Консультація психіатра

**Консультація психіатра: комплексний підхід до лікування психіатричних розладів та захворювань, розробка схем лікування, амбулаторна та стаціонарна допомога: допомога при шизофренії, МДП, біполярних розладах, депресіях та інших видах розладів.

Конфіденційність - одне з базових понять при лікуванні психічних захворювань та розладів у нашій клініці. Ми допомагаємо вийти зі стану психічного загострення в домашніх умовах або в стаціонарі абсолютно анонімно, не передаючи інформацію про пацієнтів на роботу або психіатричні диспансери.

Амбулаторне лікування

 • Консультативний прийом – 800 грн
 • Повторний огляд - 400 грн

Денний стаціонар

 • Знаходження від 1100 до 1800 грн/день

Усі медекаменти включені.

Стаціонарне лікування

 • Знаходження від 1800 до 2500 грн/день

Усі медекаменти включені.

у клініці 800 грн вдома 1600 грн

Консультація терапевта

Погодьтеся, що як би ми не хотіли, хоч би як берегли себе, але так чи інакше захворювання нерідко дають про себе знати. Стреси, перевтоми, напруження на роботі відбиваються на здоров’я, і людина так чи інакше переконується у необхідності звернення по допомогу до лікаря. При цьому, як відомо, медицина сама по собі поділяється на різні категорії і часто Щоб розібратися куди до якого лікаря звертатися, потрібно витратити багато часу. Універсальний лікар, спеціалізується на різних категоріях медицини є лікар-терапевт. Саме лікар-терапевт у Києві допоможе Пацієнту при першому зверненні по медичну допомогу.

Захворювання ШКТ

 • Лікування гастритів
 • Лікування панкріатитів
 • Виразкова хвороба ДПК
 • Виразкова хвороба шлунка

Захворювання МПС

 • Мочекам’яна хвороба
 • Пієлонефрити
 • Цистит

Захворювання ДП

 • Бронхіти
 • Бронхіальна астма
 • Пневмонія
 • Трахеїти
 • ГРВІ
 • ХОЗЛ

у клініці 800 грн вдома 1600 грн

Фещук Павел Петрович
Автор: Фещук Павло Петрович Психіатр, головний лікар клініки Дата: 30-02-2023

СТАЦІОНАРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Стаціонарне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" надає максимальний результат, оскільки клієнт перебуває під наглядом дипломованих спеціалістів 24 години на добу. Це дає змогу провести 100% діагностику та підібрати максимально ефективну стратегію лікування. В клініці створені всі умови проживання, що відповідають преміум-класу. Усі палати обладнані всіма необхідними зручностями: телевізор, електрочайник, кулер з водою і т.д. Кількість клієнтів у палаті 1-2-3 особи. Також ми пропонуємо 3-разове харчування, кориговане дієтологом.

АМБУЛАТОРНЕ ПСИХІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Амбулаторне психіатричне лікування у приватній психіатричній клініці "PALMIRA Mental" дає змогу провести повну діагностику, обстеження, отримати консультацію лікаря-психіатра, призначення амбулаторної програми лікування, регулярний прийом лікаря-психіатра, корекцію препаратів, консультування.

Також варто пам'ятати, що не всі психіатричні захворювання піддаються амбулаторному лікуванню, і іноді все ж краще лягти в стаціонар для досягнення швидкого результату лікування.

Наша психіатрична клініка була відкрита в 2015 році. На даний момент ми є провідною приватною психіатричною клінікою в Києві, з успішним досвідом лікування понад 200 психіатричних захворювань.

Лікарі нашої клініки

Пoпандoпулo Павел Никoлаевич
Нарколог-психіатр, головний лікар
Фещук Павел Петрoвич
Нарколог — психіатр, анестезіолог.
Савенко Дмитрий Викторович
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук
Корошниченко Дмитрий Николаевич
Психіатр, нарколог, психотерапевт, Лікар вищої категорії, Кандидат медичних наук

Відгуки Palmira Mental

Здрастуйте, мене звати Наталя, мені 27 років. Ніколи не думала, що зі мною може статися щось подібне. перекинувся після пологів, коли на зміну післяпологовому стресу прийшов біполярний розлад. я не хотіла зустрічатися з друзями, стала байдуже ставитися до чоловіка та новонародженого сина. З того часу пройшов уже рік, я почуваюся чудово і дуже дякую фахівцям клініки за те, що допомогли мені подолати цей стан. Завдяки їхньому професіоналізму та підходу я знову можу радіти життю та насолоджуватися материнством.

Ім'я: Наталя С.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Ніколи раніше не залишав відгуки на сайтах, тому що вважав, що це повне марення. Через перенесене потрясіння у нього почалися проблеми зі сном. Однак, інтуїтивно зупинившись на клініці PALMIRA Mental, коли ти у розпачі, то віриш абсолютно кожному позитивному відкликанню, готовий ухопитися за кожну соломинку. Зізнаюся, що курс лікування був досить довгим та морально непростим, але завдяки персоналу медичного центру та їх підтримці ми впоралися. Я дуже дякую клініці PALMIRA Mental, бажаю процвітання та вдячних пацієнтів!

Ім'я: Микола Т.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Здрастуйте, мене звуть Юрій і моя дружина довгий час страждає на біполярні розлади. Скажу вам, що за 10 років ми були в багатьох лікарів і перепробували не один десяток лікувальних схем, так, були періоди поліпшення, але згодом все поверталося з новою силою. Вона тікала з дому, в агресивному стані могла нашкодити собі, це дуже страшно, повірте. Це був глухий кут, я не знав що мені робити, куди бігти, в які двері стукати. Порятунком для нашої родини стала PALMIRA Mental, звичайно, дива не відбулося, але за весь час лікування у клініці я бачу позитивні зміни у стані дружини. Це ще далеко не фінішна пряма, але сподіваюся, що завдяки професіоналізму лікарів PALMIRA Mental ми зможемо подолати цю недугу.

Ім'я: Юрій Г.
Дата: 27.05.2023
Оцінка: 4/5

Умови проживання

КЛИНИКА
частная психиатрия PALMIRA Mental
психиатрия стационар
психиатрия киев

В нашій клініці можна отримати допомогу при будь-яких психічних захворюваннях — легких і важких, характерних для дітей і літніх людей, які протікають довго чи тільки недавно виявлені.